Nabídka

Nápoje

Káva

Používáme kávová zrna 100% arabiky v BIO kvalitě.

Jako kávu číslo jedna máme 100% arabiku z horských oblastí Brazílie a Střední Ameriky. V šálku se vám rozvine chuť karamelu, mléčné čokolády a borůvek.


Domácí
limonády

Úžasné chutě, bylinky a ovoce, to vše vkládáme do našich domácích limonád. Dostatečný příjem tekutin je pro tělo důležitý, ovšem pridáme-li k tomu ještě zdravé bylinky, posloužíme tělu hned dvakrát.


Kávové
speciality

Pro nastávající a kojící maminky nebo pro vyznavače zdravého životního stylu nabízíme cereální “kávové” speciality. Cereální Cappucchino, Cereální Frappé nebo Cereální Latte Macchiato neobsahují žádný kofein a mají podmanivou chuť. Jsou vyrobené z ječmene, čekanky, žita a mléčné pěny.


Čaje

Sypané čaje Oxalis a Everest-Ayurvéda – vybrané druhy oblíbených čajů, které poteší nejen naše smysly, ale také podpoří trávení nebo imunitu. Z 11 druhů čajů si snad vybere každý.
Čaj z čerstvého zázvoru s včelím medem je sezónní záležitost a tak v chladnějším období roku vždy obohatí naši nabídku.Pochutiny

Dezerty
a zmrzlina

S pečlivostí a láskou pro vás průbežně připravujeme vlastní dorty, poháry a dezerty. K výrobě používáme kvalitní a čerstvé suroviny s přihlédnutím k aktuální sezóně. Ostatní dorty a zákusky máme od spolehlivých dodavatelů, které pečlivě vybíráme.
Zmrzlina má u nás nejvyšší kvalitu, protože je vyráběna dle odzkoušené italské řemeslné tradice.


Snídaně

Čerstvý croissant s máslem, medem nebo sýrem. Müsli s jogurtem, mlékem a sezonním ovocem nebo ovesné vločky s chia semínky. Vyzkoušejte jak zdravé, výživné a lehké jsou naše snídaně.


Kontakt:

Zahradní 1297 (u polikliniky)
763 02 Zlín - Malenovice


Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 18
So, Ne: Zavřeno

+420 603 532 552